Stránky

Říjen 2018
P Ú S Č P S N
« Kvě    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Taneční škola ATAK Tábor

HIP HOP, NEW STYLE, HOUSE DANCE, poppin, lockin, OLD SCHOOL, HYPE, RnB, VOGUE …..atak-1

kontakt: Dalibor Stano, dstano@volny.cz, http://www.danceatak

Taneční škola Atak má sekci společenských tanců, sekci streetových tanců a sekci orientálních tanců. Počet členů k 1. březnu 2013 je celkem 738 členů.

Taneční škola Atak je tradiční jihočeská taneční škola společenských a moderních tanců. Vznikla v roce 1990 jako společenský taneční klub, později působila jako nadace pro společenský tanec a od května 1997 ji znáte jako současnou taneční školu.

Taneční školou prošly za tuto dobu stovky tanečníků, z nichž mnozí dosáhli vysokých tanečních tříd. Mnoho z nich již aktivně netančí, někteří dnes působí mimo taneční školu. Ti nejvěrnější tvoří organizační a trenérské zázemí taneční školy pro širokou členskou základnu.

Naší hlavní náplní je výuka olympijských společenských tanců tj. standardních a latinskoamerických tanců a moderních tanců, tj. disco dance, disco show, hip hop a orientálních tanců na vysoké sportovní úrovni. Pořádáme pro Vás také kurzy tance a společenské výchovy pro mládež, kurzy kondičního latin-american dance pro dospělé, postupové a pohárové taneční soutěže, zajištujeme taneční vystoupení na společenských a kulturních akcích.

Těší nás, že jste zavítali na naše stránky. Pokud se i Vám zalíbil tento krásný, technicky a fyzicky náročný sport, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat emailem (dance.atak@seznam.cz). Budeme se těšit na Vaši návštěvu v taneční škole.

CO NA BAMBI 2013 UVIDÍME?

Brand New: 2. místo děti III. streetová liga formací na mistrovství Jihočeského kraje, 24.3.2013 ve SH Stromovka v Českých Budějovicích.

Young, Wild and Free: 1.místo děti II. streetová liga formací na mistrovství Jihočeského kraje, 24.3.2013 ve SH Stromovka v Českých Budějovicích.

Fall Out: 2.místo junioři II. streetová liga formací na mistrovství Jihočeského kraje, 24.3.2013 ve SH Stromovka v Českých Budějovicích.

Hot Potatoes: 1.místo junioři Extraliga street dance formací na mistrovství  Jihočeského kraje, 24.3.2013 ve SH Stromovka v Českých Budějovicích.

Vedení Taneční školy Atak

Tibor Stano Mgr. Tibor Stano - jednatel TŠ Atak
povolání: advokát, taneční mistr,
jednatel Jihočeské divize ČSTS, porotce 1 třídy
vedoucí soutěže a odborný dozor I. třídy, sekretář a sčitatel I. třídy

 • výuka tanečních párů
 • kurzy tance a společenské výchovy
 • taneční vystoupení, choreografie
 • Dalibor Stano Ing. Dalibor Stano - jednatel TŠ Atak
  povolání : podnikatel,předseda kontrolní komise CDO

 • vedoucí soutěže a odborný dozor, sekretář a sčitatel
 • vedoucí streetové sekce
 • ekonomika
 • marketing
 • Martina Sudová Martina Sudová - vedoucí sekce společenských tanců
  povolání: taneční mistr
  sekretář soutěže a sčitatel II. třídy, vedoucí soutěže a odborný dozor II. třídy

 • výuka tanečních párů
 • kurzy tance a společenské výchovy
 • taneční vystoupení, choreografie
 • Daniel Liptak Jan PITKIN Feňa

  Od prvního tréninku věděl, že tanec je to pravé.
  Tanec, a vše, co se kolem něho točí, se staly jeho životním stylem a zároveň jeho životním cílem a snem. V TŠ ATAK působí jako externí trenér a choreograf. Člen battle teamu BDS Academy.

  Pavlina Vele Andrej ANDYBOY Urysiak

  Andyho začátky s tancováním jsou bezprostředně spojeny s kartónem a chodníkem na sídlišti. Za těchto časů byl ortodoxní B-Boy. V roce 2005 poznal tehdy neznámý taneční styl house dance, kterému se začal věnovat. V roce 2006 se stal členem BDS Academy, kde působí jako trenér a choreograf.

  Pavlina Vele Pavlína Véle - Vedoucí sekce orientálních tanců
  povolání : Taneční mistr, porotce CDO

 • výuka orientálního tance, jednotlivci i formace
 • Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Komentáře jsou uzavřeny.